facebook twitter Google Plus
Siyah İnci 13. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Siyah İnci 13. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Siyah İnci 13. Bölüm Fragmanı tv ile aynı anda bu akşam sitemizde yerini almıştır. Başrollerini Tolgahan Sayışman ile Hande Erçel'in paylaştığı Siyah İnci 21 aralıkta yeni bölümüyle Star Tv'de sizlerle. Ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenen Irmak hayallerine, Kenan'a ve ailesine veda edeceği için çok üzgündür. Irmak'ın fişini çeken kişinin Ebru olduğunu öğrenen Kenan hesaplaşmaya gider. Ebru'nun elindeki koz onu bu durumdan kurtarmaya yetecek mi?


Siyah İnci dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Siyah İnci 13. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Siyah İnci dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Siyah İnci 13. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Siyah İnci 13. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Siyah İnci 13. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: siyah inci fragmanı, siyah inci fragman izle, siyah inci yeni dizi, Siyah İnci 13. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Siyah İnci 13. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Siyah İnci 13. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Siyah İnci 13. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Siyah İnci 13. Bölüm Fragmanı neler olacak, Siyah İnci 13. Bölüm Fragmanı özeti