facebook twitter Google Plus
Siyah İnci 15. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Siyah İnci 15. Bölüm Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Siyah İnci 15. Bölüm Fragmanı tv ile aynı anda bu akşam sitemizde yerini almıştır. Başrollerini Tolgahan Sayışman ile Hande Erçel'in paylaştığı Siyah İnci 4 ocak'ta kyeni bölümüyle Star Tv'de sizlerle. Vural'la birbirine giren Kenan o sırada gelen telefonla sarsıcı bir haber alırlar. Kenan Canan'ın öldüğünü öğrenir ve bu kötü haberi Vural'a söyler. Canan Demiroğlu'nun ölümü konakta büyük yankı uyandırır. Zaten hasta olan Irmak'ı bundan sonra daha zor günler beklemektedir. Kenan bu zaman zarfında Irmak'ın en büyük destekçisi olacaktır. Hazal Vural'ı teselli etmek istese de Vural onu dinlemeyecektir. Annesinin ölümü Vural'ı çok değiştirecektir.


Siyah İnci dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Siyah İnci 15. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Siyah İnci dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Siyah İnci 15. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Siyah İnci 15. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Siyah İnci 15. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: siyah inci fragmanı, siyah inci fragman izle, siyah inci yeni dizi, Siyah İnci 15. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Siyah İnci 15. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Siyah İnci 15. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Siyah İnci 15. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Siyah İnci 15. Bölüm Fragmanı neler olacak, Siyah İnci 15. Bölüm Fragmanı özeti