facebook twitter Google Plus
Siyah İnci 20. Bölüm 2. Final Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Siyah İnci 20. Bölüm 2. Final Fragmanı özeti:

Star Tv'nin yeni dizisi Siyah İnci 20. Bölüm 2. Final Fragmanı tv ile aynı anda bu akşam sitemizde yerini almıştır. Başrollerini Tolgahan Sayışman ile Hande Erçel'in paylaştığı Siyah İnci 15 şubat'ta yeni bölümüyle Star Tv'de sizlerle. Vural Hazal'ı köşeye sıkıştırır ve zor bir kararın eşiğine getirir. hazal babasını ismini verince Vural'ın planı tıkır tıkır işler. Aziz polisler tarafından Canan'ın ölümünden sorumlu tutularak tutuklanır. Bütün deliller Aziz'i göstermektedir. Diğer taraftan Kenan ve Irmak yıldırım nikahı ile dünya evine girerler.


Siyah İnci dizisi her Perşembe - 20:00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Siyah İnci 20. Bölüm 2. Final Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Siyah İnci dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Siyah İnci 20. Bölüm 2. Final Fragmanı Yorumları (0)
Siyah İnci 20. Bölüm 2. Final Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Siyah İnci 20. Bölüm 2. Final Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Siyah İnci 20. Bölüm 2. Final Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Siyah İnci 20. Bölüm 2. Final Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Siyah İnci 20. Bölüm 2. Final Fragmanı hangi kanalda, Siyah İnci 20. Bölüm 2. Final Fragmanı saat kaçta, Siyah İnci 20. Bölüm 2. Final Fragmanı neler olacak, Siyah İnci 20. Bölüm 2. Final Fragmanı özeti